RU

Держдума Росії підтримала Зурабова на пост Посла Росії в Україні

25.06.2009, 16:55

Комітет Держдуми Росії у справах СНД і зв'язках зі співвітчизниками підтримав кандидатуру Михайла Зурабова на пост Посла Росії в Україні. Про це повідомив голова комітету Олексій Островський. За кандидатуру М.Зурабова проголосували 7 з 8 членів комітету.

"Зурабов показав себе практичною людиною і жорстким управлінцем на займаних раніше постах, а саме ці якості потрібні сьогодні в російсько-українських взаєминах", - заявив О.Островський. Він додав, що "закритість і непублічність" М.Зурабова є значним плюсом для нового посла, оскільки "публічні заяви деяких послів Російської Федерації часто ускладнювали їхню діяльність у країнах перебування".

М.Зурабов, що зараз є радником Президента Росії, змінить у Києві Віктора Черномирдіна, якого 11 червня було звільнено з посади Посла і призначено радником Президента Росії. На нього покладено обов'язки спеціального представника Президента з питань економічного співробітництва з державами СНД.

Кандидатури Послів вносяться у Федеральні Збори Президентом Росії і затверджуються профільними комітетами Держдуми і Ради Федерації. Потім Указ про призначення підписує Президент. Напередодні кандидатуру М.Зурабова вже підтримав комітет у справах СНД Ради Федерації.

Михайло Зурабов: біографія і добірка новин>>>

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини