RU

Держдума не стала обговорювати провину Медведєва у погіршенні відносин із Білоруссю

06.10.2010, 17:15
Держдума не стала обговорювати провину Медведєва у погіршенні відносин із Білоруссю - Фото
bd0836810403a45c2a9325471cb6df47.jpg

Держдума не стала обговорювати провину Медведєва у погіршенні відносин із Білоруссю

У Росії Держдума відмовилася включити до порядку денного проект, в якому провина за погіршення відносин між Білоруссю і Росією покладається на керівництво Росії.

За інформацією радіо "Ехо Москви", відповідний документ підготували депутати від КПРФ як альтернатива іншому проекту, який наразі обговорюється у Держдумі щодо ситуації в російсько-білоруських відносинах.

Текст заяви "Про російсько-білоруські відносини" досить стриманий, про що в ефірі радіо заявив перший заступник глави Комітету у справах СНД і зв'язках із співвітчизниками Костянтин Затулін. Він наголосив, що у заяві зроблено спробу відокремити відносини із керівництвом Білорусі від відносин між простими людьми.

К.Затулін також додав, що у заяві не згадується прізвище Олександра Лукашенка, в тексті йдеться про керівництво Білорусі.

Нагадаємо, Держдума сьогодні розгляне проект заяви у зв'язку з "надто агресивною риторикою" Президента Білорусі Олександра Лукашенка на адресу керівництва Росії. Відповідне рішення було прийнято під час ранкового обговорення порядку роботи палати.

Нагадаємо, вчора Президент Росії Дмитро Медведєв звинуватив Президента Білорусі О.Лукашенка у тому, що він намагається зробити Росію однією із головних ворогів у своїй країні. "На адресу Росії та її керівництва йдуть потоки обвинувачень і лайки. На цьому побудована вся виборча кампанія Лукашенка. Президенту Білорусі слід би займатися внутрішніми проблемами. Зокрема, нарешті, розслідувати численні справи про зникнення людей. Росії, як і іншим країнам, це не байдуже", - заявив Д.Медведєв.

Вже тривалий час Москва і Мінськ не можуть порозумітися. Спочатку внаслідок ряду економічних "воєн" між Росією і Білоруссю тріщину дали відносини в економіці. А цього року Мінську навіть довелося перекрити газовий вентиль на своїй частині магістралі, через яку газ надходив із Росії споживачам до ЄС. На такий крок владі Білорусі довелося піти через борги Росії за транзит газу через територію Білорусі. У свою чергу Москва також пред'явила Мінську грошові претензії.

Олександр Лукашенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини