RU

Держборг США досяг рекордної позначки в $16 трильйонів

05.09.2012, 12:39
Держборг США досяг рекордної позначки в $16 трильйонів - Фото
У погіршенні ситуації республіканці звинувачують Обаму (фото - ЕРА)
Дані, опубліковані Міністерством фінансів США, свідчать про те, що держборг вперше перевершив позначку в $16 трлн. Як повідомляють Вісті, поріг був пройдений ще 31 серпня, проте дані про це з'явилися тільки зараз. На кінець літа американський держборг оцінювався в $16,015 трлн, а щоденне зростання становио $25 млрд.

Таким чином, до чергової стелі, законодавчо встановленої на рівні $16,394 трлн, залишається небагато, і цілком імовірно, що до кінця року значення буде досягнуто. У такій ситуації президентській адміністрації доведеться просити Конгрес оформити чергове підвищення граничного рівня запозичень, що, зрозуміло, показує негативний вплив на рейтинг Барака Обами перед президентськими виборами.

З урахуванням нинішніх зобов'язань щорічний розмір процентних виплат за борговими зобов'язаннями США вже перевищує $225 млрд. Республіканці звинувачують у погіршенні ситуації нинішнього президента. Частка кожного американця в державному борзі США за час президентства Обами в середньому збільшилася на $16 тис.

Відзначимо, з 2004 по 2008 роки держборг країни виріс на $ 2,6 трлн. і на початку осені 2008-го вперше перевищив позначку в $10 трлн. За останні чотири роки обсяг боргових зобов'язань зріс ще на $6 трлн. По ряду оцінок, при збереженні поточних темпів зростання запозичень, у наступні чотири роки борг збільшиться ще як мінімум на $6 трлн і до 2016 р. перевищить $22,3 трлн. Майбутньому президентові США так чи інакше доведеться вирішувати проблему скорочення витрат.

Президентські вибори в США призначені на 6 листопада.

Досьє на Барака Обаму
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини