RU

ДержЗМІ РФ заборонили порівнювати події в Керчі з Колумбайном

23.10.2018, 13:28
ДержЗМІ РФ заборонили порівнювати події в Керчі з Колумбайном - Фото
Нападники в Колумбайні (фото з камер спостереження)

Російським держмедіа заборонили порівнювати трагедію в Керчі з масовим вбивством в школі Колумбайн, в США. Про це повідомляє Проект.

За інформацією російського розслідувального проекту, керівництво інформаційних агентств і телеканалів "настійно просило" співробітників не проводити аналогії між недавніми подіями в Керчі і трагедією в Колумбайні.

"Це робиться, щоб не було наслідування цим ідеям, не з'являвся зайвий інтерес до "колумбайнівських "пабліків", - пояснив співробітник Першого каналу журналістам Проекту.

Проект відзначає, що Владислав Росляков скопіював деякі деталі з подій в Колумбайні для атаки на керченський коледж: він був одягнений в такий же одяг, що і американські вбивці, а також вибрав ті ж місця для закладки вибухівки. Більш того, збігаються і деталі самогубства.

Також журналісти вказують, що у випусках новин основних російських телеканалів Колумбайн дійсно не згадувався. З новинних агентств про американську трагедію з посиланням на главу думського комітету з безпеки Василя Піскарьова повідомив тільки ТАСС.

Масове вбивство в школі Колумбайн сталося 20 вересня 1999 року. Двоє нападників влаштували в школі стрілянину і використовували саморобні вибухові пристрої. В результаті атаки були поранені 36 осіб, 13 з них - смертельно. Після нападу обидва нападники застрелилися.

Читайте також: Напад в Керчі: виявлено місце тренувань Рослякова - ЗМІ

17 жовтня в окупованій Керчі сталася трагедія - в Політехнічному коледжі були розстріляні студенти і викладачі. За останніми даними, загинула 21 людина і ще 73 людини було травмовано або поранено. За версією російського слідства, студент четвертого курсу 18-річний Владислав Росляков, нібито привів в дію вибуховий пристрій і відкрив стрілянину в навчальному закладі. Сам нападник, за інформацією російських правоохоронців, застрелився.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини