Держдеп: Путін прагне зламати Америку, розколовши суспільство

22.08.2018, 17:05
Держдеп: Путін прагне зламати Америку, розколовши суспільство - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Росія має намір здійснювати систематичні психологічні кампанії проти громадян США, вважають у Держдепі

Президент Росії Путін прагне зруйнувати США, тому важливо розробити довгостроковий план протистояння цим спробам. З такою заявою на засіданні комітету Сенату з міжнародних справ виступив помічник глави Державного департаменту США з питань Європи та Євразії Уесс Мітчелл, передає прес-служба Держдепу.

На його думку, для розколу США Путіну не потрібно втручатися у вибори. Ідея президента РФ полягає в тому, що американська Конституція - це експеримент, який зазнає невдачі, якщо на нього правильно впливати ззовні. Путін має намір здійснювати систематичні психологічні кампанії, спрямовані проти громадян США, покликані дестабілізувати суспільство.

За словами Мітчелла, Москва фінансово і організаційно підтримувала американських політиків як лівих, так і правих поглядів. У тому числі контраверсійні групи, які пропагують насильство, атаки на федеральні органи влади і повалення уряду США.

Водночас помічник глави Держдепу закликав не політизувати виклик, який створює Путін - це відповідало б російським деструктивним планам. Дипломатичні зусилля зі збереження діалогу з Росією мають тривати.

16 серпня повідомлялося, що зовнішньополітичне відомство США, відреагувавши на дані ОБСЄ про наявність в Донбасі новітніх російських комплексів радіоелектронної боротьби, заявило: це ще один доказ того, хто насправді веде війну проти України.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов