RU

Ідеолога руського міра Дугіна не пустили до Євросоюзу

18.05.2016, 09:33
Ідеолога руського міра Дугіна не пустили до Євросоюзу - Фото
Олександр Дугін (фото - twitter.com/A_G_Dugin)

Прикордонна служба аеропорту грецького міста Салоніки не дозволила філософу шовіністичного нацистського спрямування і головному редактору телеканалу Царьград Олександру Дугіну перетнути кордон Євросоюзу. Про це повідомляється на сайті телеканалу.

Дугін прямував на Святу Гору Афон для підготовки серії матеріалів. "Мене немає в жодних офіційних санкційних списках. Проте мене зупинили, не дали проїхати на Афон", - сказав Дугін.

Він зазначив, що прикордонники послалися на те, що в 2014 році йому був заборонений в'їзд в Угорщину. "Однак після цього я відвідував, наприклад, Італію", - уточнив Дугін. За його словами, грецькі прикордонники направили запит владі Угорщини

З початку 2000-х років Дугін відстоював ідеї "євразійства", руського міра і крайнього російського етнічного націоналізму, пропонуючи їх як ідеологічної платформи російської влади, якій він дорікав за відсутність будь-якої ідеології. Прихильник введення військ в Україну і окупації всієї її території, крім п'яти-шести західних областей. На думку Дугіна, у війні з Україною доведеться "пожертвувати частиною її населення". В останній рік був частим гостем пропагандистських програм російського ТБ.

За останні кілька років ідеї Дугіна перетворилися фактично на публічну державну ідеологію путінської Росії.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини