RU

Дем'янюка доправили у в'язницю в Мюнхені

12.05.2009, 15:23

Екстрагований зі США Джон (Іван) Дем'янюк, підозрюваний у причетності до вбивства в роки Другої світової війни понад 29 тис. осіб в фашистському концтаборі Собібор у Польщі, доставлений у в'язницю Штадельхайм у Мюнхені.

Як передає ІТАР-ТАСС, заступник керівника цього відомства Йохен Менцель відзначив, що стан здоров'я 89-річного Дж.Дем'янюка стабільний. Спочатку він пройде медичний огляд, а потім буде доправлений у лікувальне відділення пенітенціарного закладу.

Представник прокуратури баварської столиці сказав, що вже протягом сьогоднішнього дня Дж.Дем'янюку буде пред'явлено ордер на арешт. Тим часом, президент Центральної ради євреїв в Німеччині Шарлотте Кноблох вимагає негайного початку судового процесу над Дж.Дем'янюком.

"Необхідно зробити в юридичному відношенні все можливе, щоб Дем'янюк якомога швидше постав перед судом", - заявила вона. За її словами, "це має велике символічне значення". "Нацистські військові злочинці, котрі все ще живуть на світі повинні знати, що їм не буде пощади і вік не грає тут ніякої ролі", - наголосила голова ради.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини