RU

"Давай, до побачення!": автор отримав 5 років суворого режиму

27.09.2013, 17:28
Фото: contact.az
Суд у Баку (Азербайджан) засудив головного редактора газети Толиші Садо Хілала Мамедова до п'яти років позбавлення волі. Відбувати покарання він буде в колонії суворого режиму, повідомляє  Contact.az.

Суд визнав Мамедова винним за всіма інкримінованими статтями - державній зраді, розпалюванні міжнаціональної ворожнечі, незаконній торгівлі наркотиками.

Коли суддя зачитав вирок, люди, які  знаходилися в залі, почали скандувати прокляття на його адресу. Мамедов заявив, що судити його може тільки Всевишній, і що він не має наміру просити про помиування . Адвокати засудженого заявили про намір подати апеляцію.

Нагадаємо, Мамедов був затриманий півтора роки тому. При затриманні у нього виявили 33 грами героїну.

Крім того, слідство вважає, що Мамедов у 1992 році був завербований іранськими спецслужбами. Влітку 1993-го активно сприяв проголошенню Талиш-Муганскої республіки, яка проіснувала два місяці.

  Мамедов - активний учасник і один з керівників Талишського національного руху (талиши - один з народів Південного Кавказу, що проживає на півдні Азербайджану і півночі Ірану). У Росії він відомий як автор популярного ролика "Давай, до побачення!", у якому відображена мейхана - мовні імпровізації під музику. Герої ролика обіграють фразу "Ти хто такий? Давай, до побачення!".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини