RU

17.06.2021, 15:28
Данський футболіст Еріксен пережив клінічну смерть, тепер йому поставлять кардіостимулятор - Фото
Крістіан Еріксен (фото – dynamo.kiev.ua)

Під час матчу Данія – Фінляндія на Євро-2020 півзахисник данської збірної Крістіан Еріксен знепритомнів прямо на полі. Лікарі спробували його реанімувати, а після – відвезли з поля на каталці. Пізніше стало відомо, що він пережив клінічну смерть, а тепер йому поставлять кардіостимулятор, пише федерація футболу Данії.

Підписуйтесь на розсилки LIGA.net – тільки головне у вашій пошті

У федерації відзначили, що футболіст пройшов всі обстеження серця і вже погодився на операцію з імплантації стимулятора. Такий пристрій усуває аритмію і запобігає зупинку серця, яка і відбулася з Еріксеном на полі під час гри.

• 12 червня Еріксен знепритомнів на 43-й хвилині матчу Євро-2020 Данія – Фінляндія. Його реанімували прямо на полі і відвезли в лікарню. Матч був перерваний, але через деякий час дограли. Фінляндія перемогла з рахунком 1:0.