RU

"Curiosity" виявив на Марсі органічні молекули

28.11.2012, 13:33
Фото: EPA

Американський марсохід "Curiosity" виявив на Червоній планеті прості органічні молекули. Про це заявив сьогодні на спеціалізованій конференції в римському університеті "Сап'єнца" Чарльз Елачі, глава Лабораторії реактивного руху (ЛРР), що відповідає за дослідницьку місію, - передає ІТАР-ТАРС.

"Поки це, зрозуміло, попередні висновки, які ще потребують підтвердження", - уточнив фахівець, вказавши, що всі дані в повному обсязі будуть у розпорядженні ЛРР 3 лютого.

Елачі наголосив, що мова йде саме про органічні, а не біологічні молекули. "Curiosity" не оснащений апаратурою, здатною розпізнавати біологічні форми", - зазначив він.

Тим не менш, у разі підтвердження інформації про виявлення на Марсі органічних молекул, це дозволить фахівцям наблизитися до розгадки, чи існувала на Червоній планеті якась форма життя.

Американський марсохід "Curiosity" здійснив посадку на Червоній планеті 6 серпня. Головна мета цієї експедиції - спробувати встановити, чи існували там колись умови для зародження живих організмів. Проект здійснюється НАСА і обійшовся в $2,5 млрд.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини