RU

COVID-19. Pfizer і BioNTech подають запит на використання вакцини в надзвичайних випадках

20.11.2020, 16:16
COVID-19. Pfizer і BioNTech подають запит на використання вакцини в надзвичайних випадках - Фото
Фото: pixabay.com

Pfizer і BioNTech сьогодні направлять запит в Управління з контролю за продуктами і ліками США (FDA) для використання в екстрених випадках їх мРНК-вакцини-кандидата проти коронавірусної хвороби COVID-19. Про це повідомляє пресслужба Pfizer.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

У компанії заявляють, що подали запит на підставі фінальних результатів досліджень, які показали 95% ефективність вакцини-кандидата.

Якщо запит буде схвалено, це потенційно дозволить використовувати вакцину серед груп високого ризику в США до середини-кінця грудня 2020 року, вважають у компанії.

Читайте також: Коронавірус. Україна безкоштовно отримає вакцину для 20% населення – Ляшко

Також зазначається, що крім FDA, компанії вже подавали заявки по всьому світу, зокрема в Австралії, Канаді, Європі, Японії і Великобританії. Вони планують негайно подати заявки і до інших регулюючих органів по всьому світу.

Компанії прогнозують, що зможуть виробити близько 50 млн доз до кінця 2020 року і 1,3 млрд – протягом 2021-го.

"Подача заявки на дозвіл використання в надзвичайних ситуаціях в США – важливий крок до того, щоб якомога швидше зробити нашу вакцину-кандидата доступною для населення всього світу. Ми маємо намір продовжувати працювати з регулюючими органами по всьому світу, щоб забезпечити швидке поширення нашої вакцини по всьому світу", – сказав Угур Сахін, доктор медицини, генеральний директор і співзасновник BioNTech.

Читайте також: Оксфордська вакцина проти коронавірусу добре показала себе в групі ризику: серед літніх

Марк Сировой
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини