CNN: Папа римський сказав, що Бог створив геїв і любить їх таким

22.05.2018, 12:06
CNN: Папа римський сказав, що Бог створив геїв і любить їх таким - Фото
Папа римський Франциск (фото - facebook.com/vaticannews)

Папа римський Франциск в приватній бесіді з гомосексуаломХуаном Карлосом Крузом, який став жертвою сексуального насильства з боку священика, заявив, що Бог "створив тебе геєм і любить тебе таким". Принаймні, так стверджує сам Круз, повідомляє телеканал CNN.

У квітні 2018 року чоловік побував у Ватикані, де зустрівся з понтифіком і обговорив з ним свою сексуальність і насильство, яке проти нього свого часу робив чилійський священик.

Описуючи розмову з татом, Круз передав слова, які нібито вимовив Франциск: "Ти знаєш, Хуан Карлос, це не має значення. Бог створив тебе таким, Бог любить тебе таким. Папа любить тебе таким, і ти повинен любити себе і не звертати уваги на те, що говорять люди".

Як зазначає ЗМІ, такі слова тата, якщо він дійсно їх вимовив, означатимуть "значний відхід" від вчення римсько-католицької церкви, яка вважає гомосексуалізм "об'єктивно неврегульованим і таким, що суперечить Божому закону".

Прес-секретар Ватикану Грег Берк відмовився коментувати слова Франциска, зазначивши, що це була "приватна бесіда тата".

У березні 2018 року в Ватикані розгорівся скандал після того, як в статті в італійській газеті La Repubblica стверджувалося, що Франциск нібито сказав, що пекла не існує.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников