RU

CNN: Кремль знущається над Заходом, а в Євросоюзі "засуджують" і "тупають ногою"

20.04.2021, 14:49
CNN: Кремль знущається над Заходом, а в Євросоюзі
Євросоюз (фото – depositphotos.com)

Якщо Європа продовжить лише засуджувати агресивні дії Росії в різних сферах – і цим обмежиться, малоймовірно, що Кремль почне турбуватися через те, що десь в ЄС "тупають ногою". Про це пише редактор CNN у сфері європолітики Люк Макгі.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Для працівника євроофісу агентства є "просто вражаючим" той факт, що працівники військової розвідки РФ здійснюють на всьому континенті ворожі дії, але Брюссель реагує на це без належної, на його думку, жорсткості.

У статті йдеться про те, що злочинна поведінка Росії, яка повторюється, "мала б, принаймні в теорії, дати ЄС карт бланш" на видворення нових дипломатів РФ і впровадження подальших санкцій проти країни-агресора, "особливо з урахуванням того, що президент США Джозеф Байден, схоже, має намір карати Росію".

Читайте також: Чи застосують ЗСУ Javelin проти армії РФ. "Саме той сценарій", кажуть джерела Politico

"Якщо правда, що за цим вибухом у Чехії стояли ті ж двоє людей (які отруїли Скрипалів в Англії, – ред.), і відповідь Москви на такі серйозні звинувачення, як і раніше настільки ж безтурботна, це піднімає серйозні питання про те, що Європа дійсно може зробити, щоб приборкати нахабну ворожість Росії", – пише оглядач агентства.

На його думку, "Росія знущається над Європою".

У матеріалі CNN відзначають: якщо останні кілька років чогось і навчили президента РФ Володимира Путіна, так це того, що "незалежно від серйозності звинувачення проти нього (від допомоги сирійському диктатору в бомбардуваннях його власного народу і до санкцій за спробу вбивства політичних опонентів), євролідери нікуди не дінуться від географії".

Автор пояснює: доти, поки Росії є що запропонувати своїм сусідам на заході, чи то енергоносії або наполегливе просування своєї вакцини Спутнік-5, "прагматичне умиротворення буде перемагати".

Читайте також: ЄС не допоможе Україні у військовому плані, але міг би допомогти інакше – FAZ

Евгений Пилипенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини