RU

Чоловікові Ніно Бурджанадзе порадили "задля уникнення арешту" залишити країну

23.03.2009, 16:43

Бадрі Біцадзе - чоловік колишнього спікера парламенту Грузії Ніно Бурджанадзе - заявив, що голова МВС Грузії порадив йому на місяць залишити країну "щоб уникнути арешту".

Як передає ІТАР-ТАРС, Б.Біцадзе відзначив: "Міністр внутрішніх справ Вано Мерабішвілі повідомив мені через третю особу, що Президент країни вимагає мого арешту і що він - Міністр - не може чинити опір думці Президента і тому просить мене на один місяць залишити Грузію "за власним бажанням". "Хочу прямо сказати, що я не маю наміру нікуди виїжджати", - заявив Б.Біцадзе.

Сьогодні ж Н.Бурджанадзе порадила владі не здійснювати незаконні арешти її чоловіка або інших членів її партії, оскільки вона "все одно не буде мовчати і продовжить критику Саакашвілі". Відповідаючи на питання журналістів про повідомлення, що з'явилися в ЗМІ про можливий арешт її чоловіка під приводом створення ним незаконного озброєного формування, Н.Бурджанадзе відповіла: "Якщо таке трапиться, то це буде скандал на весь світ, оскільки немає ніяких підстав говорити про те, що мій чоловік ніби створює озброєне формування".

Б.Біцадзе, якому 49 років, в 2004-2008 роках керував прикордонслужбою Грузії. У жовтні 2008 року подав у відставку і став членом партії "Демократичний рух - Єдина Грузія".

Ніно Бурджанадзе: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини