Число іноземних туристів у світі досягло рекордних 1,2 млрд

18.01.2016, 17:07
Число іноземних туристів у світі досягло рекордних 1,2 млрд - Фото
Фото: EPA

Всесвітня туристська організація зазначає, що зростання вище середнього демонструється вже шостий рік поспіль

Число іноземних туристів по всьому світу досягло рекордних 1,2 млрд в 2015 році. Про це повідомляє Всесвітня туристська організація на своєму сайті. У порівнянні з попереднім значенням цей показник виріс на 4,4%.

Як зазначили в UNWTO, зростання вище середнього демонструється вже шостий рік поспіль. З посткризового 2010 року кількість міжнародних прибуттів збільшується на 4% або більше щорічно.

Якщо говорити про статистику по регіонах, то Європа, Північна і Південна Америки, а також Тихоокеанський регіон показали приблизно п'ятивідсоткове зростання у минулому році. На Близькому Сході зростання досягло 3%, а в Африці, за наявними даними, зафіксовано зниження на 3%.

Всесвітня туристська організація прогнозує, що в 2016 році кількість іноземних туристів по всьому світу збільшиться на 4%.

Раніше повідомлялося, що в перші шість місяців 2015 році міжнародний туризм показав зростання на 4% порівняно з аналогічним періодом 2014 року.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – ПриватБанк4 года в 14 цифрах. Как изменился ПриватБанк спустя четыре года после национализации