RU

Через війну Сирію покинули більше 112 тисяч чоловік

17.07.2012, 16:22
Через війну Сирію покинули більше 112 тисяч чоловік - Фото
Фото: ЕРА
Прес-секретар Управління верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ) Едріан Едвардс заявив, що кількість сирійських біженців в чотирьох сусідніх країнах збільшилася з березня майже в три рази і зараз досягає 112 тис. чоловік, - передає ІТАР-ТАРС.

"В Йорданії 33,4 тис. сирійців зареєстровані нашим управлінням. 79% внесені в списки за останні 4 місяці", - сказав він. В даний час УВКБ спільно з партнерськими організаціями початок облаштування в провінції Мафрак на півночі королівства нового табору для біженців місткістю 113 тис. чоловік.

Едвардс повідомив, що кількість зареєстрованих біженців в Туреччині досягла 40 тис. чоловік, в Лівані - 30,1 тис., в Іраку - 7,9 тис. осіб. У той же час, він визнав, що реальна кількість людей, які покинули охоплену озброєним конфліктом Сирію, набагато більше, тому що йдеться лише про тих біженців, які внесені в списки або яким надана допомога. "Багато людей перейшли кордон, але поки не зареєстровані", - сказав Едвардс.

Згідно з поширеними в кінці минулого місяця прогнозами УВКБ, при розвитку ситуації за поточним сценарієм кількість сирійських біженців до кінця року може досягти 185 тис. чоловік.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини