RU

Через США закривається найстаріший банк Швейцарії

04.01.2013, 14:18
Через США закривається найстаріший банк Швейцарії - Фото
Фото: wegelin.ch
Найстаріший приватний швейцарський банк Wegelin & Co закривається, після того як на суді в Нью-Йорку його представники визнали, що їм було відомо про секретні рахунки американських громадян, які  переховуються від податкових перевірок, - передає Російська служба Бі-бі-сі.

Банк, заснований у 1741 році, також погодився виплатити $57,8 млн. штрафу американській владі. Після цього, за словами представників фінансової установи, він "перестане функціонувати в якості банку".

Представники Wegelin & Co зізналися, що дозволили більше 100 американським громадянам приховати близько $1,2 млрд. від податкових інспекторів Служби внутрішніх доходів США протягом майже 10 років.

Банк, чий головний офіс знаходиться в маленькому швейцарському місті Санкт-Галлен, почав функціонувати за 35 років до прийняття США Декларації незалежності. Тепер він став першим іноземним банком, який визнав свою вину у сприянні американським громадянам в ухиленні від сплати податків. Інші швейцарські банки в останні роки почали перешкоджати американцям у відкритті офшорних рахунків.

Прокурор Південного округу Нью-Йорка Пріт Бхарара після визнання представників банку заявив: "Банк навмисне і агресивно спробував заповнити пробіл, що утворився після того, як інші швейцарські банки покінчили з цією практикою через тиск з боку правоохоронних органів США".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини