RU

Через снігопад сотні японців заблоковані у поїздах

01.02.2011, 15:40

Сотні людей провели сьогодні другу ніч у п'яти поїздах, які заблоковані сніжними заметами на північно-західному побережжі головного японського острова Хонсю. З вечора 30 січня там виявилися у пастці 1,7 тисяч людей.

Співробітники місцевих комунальних і рятувальних служб поступово розчищали підступи до заблокованих снігопадами поїздів і вивозили їхніх пасажирів. Однак роботи просуваються важко, оскільки у зоні лиха на стику префектур Ісикава і Фукуї на побережжі Японського моря тривають снігопади. Людей, що залишаються в поїздах, забезпечують продовольством і водою, - передає канал "Вести".

Водночас сьогодні повністю розблокована швидкісна автомобільна траса "Хокуріку", яка йде вздовж побережжя Японського моря у центральній частині острова Хонсю. З 30 січня через сильні замети у сніжну пастку там потрапили до 1,2 тисяч автомобілів, враховуючи таксі і великовантажні фури. На розчищання дороги була, зокрема, спрямована армійська важка техніка. Військові також підвозили паливо для автомобілів, яким у снігу доводилося постійно включати двигуни для обігріву.

Надзвичайні події: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини