16.04.2018, 17:01

Через протести в Словаччині йде у відставку глава МВС

Через протести в Словаччині йде у відставку глава МВС - Фото
Томаш Друкер (фото - Andrej Klizan / sk.wikipedia.org)

Його попередник також звільнився після тривалих акцій протесту

Реклама
Реклама

Через масові протести в Словаччині, пропрацювавши на посаді лише місяць, заявив про відставку міністр внутрішніх справ країни Томаш Друкер. Про це повідомляє Aktuality.

"Я не маю права залишатися на посаді міністра внутрішніх справ", - сказав Друкер, пояснивши свої слова тим, що не зміг заспокоїти ситуацію в суспільстві.

Він пообіцяв, що в найближчі кілька годин зустрінеться з президентом Андрієм Кіскою і передасть заяву про відставку.

При цьому Друкер заявив, що не стане закликати піти у відставку главу поліції Тібора Гашпара.

"Я не вважаю правильним і справедливим звертатися до Тібора Гашпара. Якщо я не знайшов доказів, чому я повинен його звільняти?" - запитав він.

Колишній міністр охорони здоров'я Томаш Друкер був призначений главою МВС в березні цього року після формування нового уряду Словаччини.

Його попередник Роберт Калиняк подав у відставку після тривалих акцій протесту. Він був героєм журналістських розслідувань убитого журналіста Яна Куціяка, хоча і заперечував свою провину.

15 квітня більше 30 тисяч словаків вийшли на антиурядовий мітинг у Братиславі. Люди вимагали розслідування вбивства журналіста Яна Куціяка, яке сталося два місяці тому.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама