Через дії РФ. США озброїли підводний човен новою ядерною ракетою

30.01.2020, 17:34
Через дії РФ. США озброїли підводний човен новою ядерною ракетою - Фото
Ілюстративне фото: depositphotos.com

Вперше про боєголовку W76-2 Trident повідомили в урядовому звіті 2018 року

ВМС США прийняли на озброєння боєголовки з ядерним зарядом малої потужності W76-2 Trident. Про це повідомляє Голос Америки з посиланням на Федерацію американських вчених.

У Федерації на основі інформації від джерел в уряді США заявляють, що ракета була розміщена на підводному човні USS Tennessee, котрий патрулював Атлантичний океан наприкінці 2019 року.

Вперше про цю боєголовку повідомили в урядовому звіті 2018 року про ядерну боєготовність США, де говорилося, що вона "допоможе протистояти будь-яким хибним уявленням про наявність слабкостей США в регіоні". Вчені вважають, що в цьому описі мається на увазі протистояння РФ у сфері тактичної ядерної зброї.

"Підхід США - не надавати підтверджень чи спростувань наявності, чи відсутності ядерної зброї в цілому, чи в будь-якому конкретному місці", - заявили в Пентагоні.

Використання W76-2 обґрунтовувалося як відповідь на те, що РФ нібито зменшила поріг першого застосування власної тактичної ядерної зброї в обмежених регіональних конфліктах, в разі, якщо вона буде програвати війну звичайною зброєю.

  • 2 серпня 2019 року США і РФ остаточно вийшли з договору про ракети середньої і меншої дальності 1987 року.
  • РСМД можуть у лічені хвилини досягти мети, тобто, практично немає шансів підготуватися до масованого удару і/або відбити його.

Читайте також: Перед виходом із договору з Росією США купили ракет на $1,1 млрд

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами