RU

Чавес проти Капрілеса: Венесуела готова до виборів

05.10.2012, 14:20
Чавес проти Капрілеса: Венесуела готова до виборів - Фото
Фото: ЕРА
В останній день агітації обидва кандидати на президентську посаду у Венесуелі виступили на масових мітингах. Перед голосуванням, яке пройде в неділю, чинний президент Уго Чавес заявив десяткам тисяч своїх прихильників у Каракасі, що йому необхідний третій термін для успішного завершення соціальних реформ, - передає Російська служба Бі-бі-сі.

Уго Чавес, який перебуває при владі, сказав на мітингу, що для успішного завершення боротьби з бідністю і нерівністю в багатій нафтою південноамериканській країні йому знадобиться ще один президентський термін. "За ці роки ми змогли врятувати країну і створили основу для майбутнього", - сказав він.

"Через шість років ми станемо першими в охороні здоров'я та освіті. Через 10 років у Венесуелі більше не буде бездомних", - пообіцяв президент. Якщо Уго Чавес переможе на виборах і залишиться при владі протягом всього третього терміну, то він буде перебувати при владі протягом 20 останніх років.

Молодий юрист Енріке Капрілес зміг об'єднати венесуельську опозицію. 40-річний Капрілес на великому мітингу в місті Баркісімето, розташованому в північно-західному штаті Лара, розкритикував дії уряду у сфері економіки, пообіцяв створити нові робочі місця і почати будівництво шкіл і доріг. "Чотирнадцяти років достатньо. 20 - занадто багато", - сказав кандидат у президенти, додавши, що в уряду Чавеса вичерпалася енергія.

Нинішня президентська гонка стала найбільш напруженою кампанією у Венесуелі за останні роки. Конкуренція була жорсткою, претенденти обмінювалися звинуваченнями, не гребуючи сильних виразів.

Не пройшло і півроку з тих пір, як Чавес пройшов курс лікування від раку. На мітингу президент запевнив прихильників, що зараз він здоровий і зможе працювати до завершення терміну. У Венесуелі майже 19 мільйонів виборців.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини