RU

Буш відправив Райс у Париж та Тбілісі

14.08.2008, 11:27

Президент США Джордж Буш відправив у Париж для переговорів із Ніколя Саркозі (посередник у залагодженні військового конфлікту у Грузії – ред.) Державного секретаря Кондолізу Райс. Звідти вона має відправитися до Тбілісі, щоб висловити підтримку грузинському народові.

За інформацією "5 каналу", присутність американських військових у Грузії К. Райс пояснила тим, що вони можуть якнайшвидше доправити гуманітарний вантаж у потрібний регіон. Держсекретар США знову звинуватила Росію у перевищенні повноважень щодо захисту своїх миротворців у Південній Осетії. "Зараз не 1968 рік, і це не вторгнення до Чехословаччини, де російські танки лякали своїх сусідів, зайняли столицю і зняли уряд. Час змінився", - наголосила американський політик.

Нагадаємо, раніше Державний секретар США Кондоліза Райс погрозила Росії міжнародною ізоляцією у разі порушення угоди про припинення вогню між Росією та Грузією. "Треба сказати, що інформація щодо того, як Росія дотримується перемир'я, зовсім не подає надій", - відзначила чиновник. При цьому К. Райс додала, що "це лише посилить ізоляцію, в яку потрапляє Росія".

Досьє на Джорджа Буша >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини