RU

Бурджанадзе не спілкується із Саакашвілі

03.10.2008, 15:33

Екс-глава грузинського парламенту Ніно Бурджанадзе не спілкувалася з Президентом Михайлом Саакашвілі після російсько-грузинського конфлікту. Про це вона заявила у Києві на прес-конференції.

"Я з ним не спілкувалася після військових дій. Наскільки я розумію, він не дуже щасливий щодо моєї позиції з питань, які мені ставлять. Я вважаю, що я роблю правильно, це правильно для країни, це правильно для народу і це правильно для самого Президента", - зазначила вона, коментуючи свою критику на адресу Президента Саакашивілі.

За її словами, помилкою Президента Саакашвілі було те, що він піддався на провокації Російської Федерації, оскільки реакція Росії на дії Грузії була прогнозованою. Крім того, вона зазначила, що після конфлікту країну відкинуто "далеко назад" у розвитку демократії і вона не може поки претендувати на лідерство в Кавказькому регіоні.

На думку Н. Бурджанадзе, для Грузії залишається пріоритетним стратегічне партнерство з США. Вона зазначає, що заморожені конфлікти небезпечні для будь-якої країни і "твердження, що поганий світ краще хорошої війни, неправильне". За її словами, це підтвердилося на прикладі російсько-грузинської війни.

До того ж Бурджанадзе висловила надію, що незважаючи на проблеми в Криму, грузинська ситуація в Україні не повториться. Вона позитивно оцінює продовження Великого договору між Україною і Росією (ред. - Договір про дружбу, співпрацю і партнерство між Україною і Російською Федерацією, підписаний в 1997 році).

Досьє на Ніно Бурджанадзе >>>

Досьє на Михайла Саакашвілі >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини