RU

Британська MI6 почала вербувати агентів із громадян іноземного походження – The Times

10.02.2021, 21:14
Британська MI6 почала вербувати агентів із громадян іноземного походження – The Times - Фото
Будівля MI6 у Лондоні (Фото: EPA/FACUNDO ARRIZABALAGA)

У Великій Британії розвідслужба MI6 почала приймати на роботу працівників іноземного походження, щоб збільшити різноманітність серед своїх секретних агентів. Про це повідомляє  The Times із посиланням на джерело в Уайтхоллі.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

За словами інсайдера, секретна розвідувальна служба сподівається набрати людей із найбільшого кадрового резерву і підготувати команду з диверсифікацією думки, різноманітними навичками, а не з "людей, які всі думають однаково".

Як зазначається, потенційним шпигунам більше не потрібно буде народжуватися у Великій Британії, щоб претендувати на роботу в MI6, але вони повинні мати британське громадянство.

Разом з тим осіб із подвійним громадянством можуть попросити відмовитися від другого громадянства.

У претендентів також має бути один із батьків, який є або був громадянином Великої Британії або мав "істотні зв'язки" з Королівством.

Нещодавно MI6 спростила правила відбору, серед іншого скасувала верхню вікову межу в 55 років. У 2020 році було знижено мінімальний вік для прийому на роботу з 21 до 18 років, оскільки служба прагнула залучити молодих фахівців із технологічними навичками.

Читайте також: Глава контррозвідки Британії МІ-5: Найбільша проблема сьогодні – це РФ, завтра – Китай

Наталия Медведева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини