RU

Британські військові: армія Росії озброєна краще за нашу - ЗМІ

10.08.2016, 10:54
Британські військові: армія Росії озброєна краще за нашу - ЗМІ - Фото
Фото: ЕРА

У випадку агресії Кремля російська армія на поле бою може пересилити британську через те, що її озброєння потужніше в порівнянні з аналогами в Британії. Про це йдеться в доповіді британських військових на чолі з начальником Генштабу Ніком Картером, який був підготовлений для уряду в березні і просочився в пресу, пише британське видання The Guardian.

Військові вважають, що російська зброя, включаючи ракетні пускові установки і системи ППО, більш потужна, ніж їх британські еквіваленти. У звіті йдеться про те, що Великобританія і країни НАТО "намагаються наздогнати" здатністю армії РФ використовувати електронні засоби для знищення дронів і порушувати зв'язок між підрозділами противника.

Видання зазначає, що доповідь британських військових була підготовлена за підсумками одного з навчань на території України.

"У британській армії проводиться регулярне рецензування потенційних сценаріїв з метою підвищення готовності до оборони", - повідомила прес-аташе Збройних сил Великобританії.

Звіт також рекомендує ретельніше інформувати військовослужбовців про маніпулятивні онлайн-тактики противника в соцмережах Facebook і Twitter, і акцентує увагу на необхідності залишати вдома електронні пристрої під час навчань.

Доповідачі роблять висновок, що одна з цілей війни РФ проти України - відпрацювання "нових методів ведення бойових дій і використання сучасної забороненої зброї", а також дають поради, як Лондону протистояти гібридній стратегії Росії.

"Уряди переконували британців, що у нас все добре і прекрасно. А реальність така, що наші можливості драматично знизилися", - нарікає генерал Річард Ширрефф, колишній топ-офіцер НАТО.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини