Британія: Зимова хвиля коронавірусу може бути гірше й забрати сотні тисяч життів

14.07.2020, 16:59
Британія: Зимова хвиля коронавірусу може бути гірше й забрати сотні тисяч життів - Фото
Ілюстративне фото: Jalal Morchidi/EPA

У Великобританії вважають, що якщо почати готуватися до зимової хвилі коронавірусу вже зараз, то ризик можна знизити

Вчені, які підготували доповідь для головного наукового радника уряду Великобританії сера Патріка Валленса, вважають, що друга хвиля епідемії COVID-19, яку очікують найближчої зими, може забрати близько 120 000 життів в одній тільки Британії. Про це повідомляє Російська служба Бі-бі-сі.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Вчені склали математичну модель найгіршого розвитку ситуації найближчої зими. За їх даними, в лікарнях від вірусу або від ускладнень, пов'язаних з ним, помруть від 24 500 до 251 000 чоловік. Пік захворюваності буде в січні-лютому. Оцінку ситуації зробили без урахування таких чинників, як карантин, поява ефективних ліків або вакцини.

Перевагою вважається, що світ вступить в цю зиму з уже виробленими правилами поведінки й засобами захисту. Однак через такі віруси, як грип, навантаження на систему охорони здоров'я буде "величезним". При цьому вчені нагадують, що це ймовірний розвиток ситуації, а не щось неминуче.

Вчені пропонують вже зараз розширити систему тестування і відстеження контактів інфікованих людей, збільшити масштаби вакцинації від грипу, забезпечити лікарні великою кількістю засобів індивідуального захисту, а також створити вільні від коронавірусу зони в лікарнях і будинках престарілих. Все це, на їхню думку, дозволить знизити ризики реалізації негативного сценарію.

  • Вчора повідомлялося, що тривалого імунітету у людей, які перехворіли COVID-19, немає. Вони втрачають антитіла.
  • 14 липня повідомлялося, що в ВООЗ заявили, що в доступному для огляду майбутньому повернення до "колишнього нормального" життя не буде.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии