RU

Британія впустила Лужкова

02.02.2011, 10:00
Британія впустила Лужкова - Фото
e7aa3329a01bcecd6be01b12b171209a.jpg

Британія впустила Лужкова
Колишній мер Москви Юрій Лужков отримав візу у Великобританію.

Як пише "Єдиний російський портал", представник однієї з візових структур, які працюють з британським міністерством внутрішніх справ, розповів, що Ю.Лужков отримав в'їзну візу у Великобританію, і назвав причину такого рішення влади. "Ні про яку посвідку на проживання у Великобританії щодо Лужкова не йдеться – цей статус передбачає особливу процедуру і тривалий термін перебування на британській території", - повідомило джерело.

Також повідомляється, що в'їзна віза була видана колишньому меру Москви, враховуючи той факт, що у Лондоні перебувають на законних іміграційних підставах дві дочки Лужкова Ольга і Альона, які намагаються вступити у виш, а також дружина Олена Батуріна. "Водночас можна сказати, що основним аргументом на користь видачі Ю.Лужкову британської візи стало положення про возз'єднання сім'ї", - додало джерело.

Водночас директор Інституту політичних досліджень Сергій Марков вважає, що Ю.Лужков не отримає посвідки на проживання у Великобританії.

До того ж він також зазначив, що колишньому градоначальнику небезпечно співпрацювати із скандально відомими підприємцями Борисом Березовським або Євгеном Чичваркіним, які живуть у Лондоні.

"Можна говорити про політичні альянси Лужкова, а ось бізнес-альянси - це справа Батуриної. Але Олені Батуриній не потрібен ніякий Березовський або Чичваркін. У неї повно інших знайомих, з якими можна було б вступити у бізнес-альянс. А співпраця з цими людьми, навпаки, дуже небезпечна для Лужкова і контрпродуктивна. Я думаю, що Лужков не отримає посвідки на проживання у Великобританії", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Ю.Лужков хоче отримати посвідку на проживання у Латвії. Однак Міністр внутрішніх справ країни Лінда Мурнієце заявила, що колишній мер Москви не заслужив посвідки на проживання у Латвії і, швидше, не отримає її через своє висловлювання і негативне ставлення до цієї балтійської республіки.

Юрій Лужков: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини