RU

Брейвік скаржиться, що йому не дають користуватися ноутбуком

09.11.2012, 11:18
Брейвік скаржиться, що йому не дають користуватися ноутбуком - Фото
Фото: ЕРА
Неприйнятними вважає умови свого утримання в тюрмі норвезький терорист Андерс Брейвік. Він подав скаргу в управління виправних установ країни, стверджуючи, що його права ущемляються, - передає канал Вісті.

Невдоволення "норвезького стрілка" викликало жорсткість умов його утримання під вартою. Наприклад, Брейвік позбувся можливості користуватися ноутбуком, більш ретельному контролю піддаються листи, які відправляє і отримує злочинець.

Брейвік вважає, що таким чином порушується його право на свободу самовираження. Адвокат засудженого, в свою чергу, зазначив, що вся кореспонденція Брейвіка розкривається, ретельно перевіряється і піддається цензурі, проте за останній час затримані були лише два листи, адресовані Брейвіку. Причому, однин з них той згодом все ж отримав.

У в'язниці Іла, розташованій на північний захід від Осло, Брейвік знаходиться на особливо строгому режимі. При цьому у вироку не зазначено, як довго терорист проведе в одиночному ув'язненні.

Камера злочинця складається з трьох кімнат площею вісім квадратних метрів кожна - це спальня, кабінет і тренажерний зал з біговою доріжкою. Контакти з людьми обмежуються кількома хвилинами спілкування з охоронцями.

За день засуджений може одну годину провести наодинці у внутрішньому дворику. При цьому Брейвіку дозволено приймати відвідувачів, але не частіше одного разу на тиждень. Все це не може не викликати невдоволення терориста, особливо якщо взяти до уваги особливості його характеру. На думку психіатрів, Брейвік, хоч і осудний, однак страждає серйозним нарцисовим розладом особистості.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини