RU

Брат дружини Лужкова засуджений за шахрайство

06.06.2011, 11:10
Брат дружини Лужкова засуджений за шахрайство - Фото
b42f32fb1171ff8a0d27f580f1c7ec27.jpg

Брат дружини Лужкова засуджений за шахрайство
Пресненський суд Москви сьогодні засудив до 3 років позбавлення волі умовно підприємця Віктора Батурина - брата дружини екс-мера Москви Юрія Лужкова.

Згідно з вироком, провина підсудного у шахрайстві з нерухомістю (в особливо великому розмірі) доведена. Під час диспуту сторін держобвинувач просив засудити Батурина до 2 років умовно з випробувальним терміном у 3 роки, - передає канал Вести.

Захист просив повністю виправдати його. Сам підсудний також наполягав на своїй невинності. За версією обвинувачення, на початку червня 2008 року Батурин продав своєму знайомому Ігорю Вашуркіну нежиле приміщення площею 211 квадратних метрів, розташоване у будинку 26 на 2-й Тверсько-Ямській вулиці Москви. Формально операція була оформлена з батьком покупця Олегом Вашуркіним. Батурин отримав 23,8 мільйона рублів і зобов'язався протягом трьох днів передати йому приміщення.

Однак у кінці місяця він відмовився передати приміщення і уклав ще один договір про його продаж, але вже з іншим покупцем - директором ПТК "Газбудкомплект" щодо інвестицій Дмитром Журавльовим. Бізнесмен отримав від нього $1,5 мільйона, про що видав розписку. До того ж Батурин гарантував покупцю, що приміщення нікому не продано, не подаровано, не закладено, у спорі і під арештом не перебуває. "Внаслідок злочинних дій Батурин незаконно отримав понад 35 мільйонів рублів", - заявила представник прокуратури.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини