RU

Безвинна людина відбула 25 років в американській в'язниці

04.10.2011, 11:22

Житель Техаса Майкл Мортон просидів 25 років у в'язниці за вбивство, якого не здійснював. Рішення про звільнення безвинного в'язня прийняла прокуратура штату.

У 1986 році Майкл Мортон за вбивство своєї дружини був засуджений до довічного ув'язнення. Тоді обвинувачення засновувалося лише на непрямих доказах, а нові обставини цієї справи вдалося встановити лише зараз. Недавній аналіз ДНК крові на тканині, знайденій після здійснення вбивства біля будинку подружжя Мортонів, показав наявність на ній крові не тільки загиблої, але й одного зі злочинців, - передає канал Вести.

Місцева преса пише, що неправомірне визнання Майкла Мортона винним у вбивстві, якого він не здійснював, "викликає серйозні питання до тогочасного судово-медичного експерта округу Вілліамсон Джона Бредлі". Американська некомерційна організація "Georgia Innocence Project", члени якої намагаються виправдати помилково засуджених, вже звинуватила чиновника "в приховуванні доказів, які доводили невинність підозрюваного".

Наразі суддя штату Техас вже віддав всі необхідні розпорядження з приводу Мортона. Очікується, що в'язень вийде на волю в найближчі декілька днів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини