RU

Безробіття в єврозоні поставило новий рекорд

30.04.2013, 14:44
Безробіття в єврозоні поставило новий рекорд - Фото
Фото: ЕРА
Рівень безробіття в 17 країнах єврозони продовжує зростати: у березні він поставив новий рекорд, збільшившись до 12,1%.

Ця цифра зростає вже протягом останніх 23 місяців поспіль і виявилася рекордною з моменту початку ведення статистики в 1995 році. Такі дані були оприлюднені на тлі візиту нового італійського прем'єр-міністра Енріко Летте до Німеччини на переговори з канцлером Ангелою Меркель. Летта виступив проти продовження політики жорсткої економіки, заявивши, що Європа повинна знову стати двигуном економічного зростання.

Нагадаємо, кількість безробітних у Франції досягла рекордного рівня - більше 3,2 млн. у березні. Цей рівень є рекордом за всю історію спостережень. Раніше найвищий показник був зафіксований в січні 1997 року, коли кількість безробітних склала 3,196 млн. У річному вираженні кількість безробітних збільшилася на 11,5%.

Раніше про рекордне безробіття повідомив в Іспанії. У першому кварталі 2013 року безробіття в країні злетіло на нову рекордну позначку в 27,2%. Згідно з опублікованими офіційними даними, загальна кількість безробітних у країні перевищила 6 мільйонів, хоча темпи зростання безробіття знизилися.

Джерело: Російська служба  Бі-бі-сі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини