RU

Безробіття в Іспанії поставило новий рекорд

26.10.2012, 15:12
Безробіття в Іспанії поставило новий рекорд - Фото
Іспанці в черзі на біржу праці (фото - ЕРА)
Безробіття в Іспанії в III кварталі поточного року знову відновило рекорд. Згідно з даними Національного статистичного інституту показник виріс до 25,02%  порівняно з 24,6% у попередньому місяці, - передає канал Вісті.

Агентство S & P знизило рейтинг Іспанії на два ступені до рівня "BBB-". Експерти пояснюють це високим безробіттям і рецесією, яка продовжує поглиблюватися. Критикують вони і надмірно оптимістичні прогнози Мадрида на наступний рік.

Триваючий спад в економіці країни залишив кожного четвертого іспанця без роботи. Причому показник став найвищим серед всіх країн ЄС, після Греції.

"Ситуація дуже серйозна. Потенціал подальшого ослаблення ринку праці зберігається. Економічна активність дуже низька, і уряд буде продовжувати скорочення держслужбовців з урахуванням дуже жорстких планів корегування кількості робочих місць, особливо у сфері охорони здоров'я та освіти", - відзначає економіст BNP Paribas SA Ріккардо Сантос.

За підсумками 2013 року планується заощадити понад 13 млрд. євро: згідно з планами уряду дефіцит повинен скласти 4,5% від ВВП. Зараз показник знаходиться на позначці 6,3%
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини