RU

Берлусконі заручений з 28-річною "Міс Неаполь"

17.12.2012, 14:55
Берлусконі заручений з 28-річною
Фото: ЕРА
Колишній прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі оголосив про заручини. Обраницею політика стала колишня королева краси Франческа Паскале. Дівчина очолювала фан-клуб Берлусконі. А зараз працює в штабі його партії. Вона молодша політика на 49 років, - передає канал Вести.

"Я заручений. Це офіційно", - заявив екс-прем'єр в одному з інтерв'ю. "Так вона з Неаполя", - перепитала телеведуча Барбара Дурсо. "Так, як і Ви", - відповів Берлусконі. "Як я? І набагато молодша", - уточнила Дурсо. "Їй 28 років, - сказав Берлусконі. - Вона прекрасна дівчина. Не тільки зовні, але і в душі. Вона завжди приносить радість. Ми дуже близькі, вона мене дуже любить, і я її теж".

Журналісти вже з'ясували, що йдеться про колишню "Міс Неаполь" Франческу Паскале. Колись вона працювала на телешоу, але потім вирішила зайнятися політикою і навіть заснувала рух "Сильвіо, ми сумуємо за тобою". Останнім часом Франческа трудиться в штабі Берлусконі і навіть товаришує з його старшою дочкою від першого шлюбу Мариною.

Пікантність ситуації ще й у тому, що 76-річний Кавальєре поки не розлучився зі своєю другою дружиною - Веронікою Ларіо. Більше трьох років вони не можуть поділити майно. А ще Сільвіо Берлусконі, за яким закріпилася слава невиправного ловеласа, переслідує ціла низка сексуальних скандалів. Найвідоміший - справа про вечірки в стилі "бунга-бунга" і оргіях на віллі Чертоза на Сардинії. Екс-прем'єра звинувачують в інтимному зв'язку з неповнолітньою танцівницею - марокканкою Рубі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини