RU

Березовський хотів бути похований у Підмосков'ї

25.03.2013, 10:58
Березовський хотів бути похований у Підмосков'ї - Фото
Борис Березовський (фото - ЕРА)
Борис Березовський, який помер у Лондоні 22 березня, хотів, щоб його поховали поруч з підмосковним храмом, де він колись прийняв православ'я. Про це повідомив колишній секретар Ради безпеки РФ Іван Рибкін, якого цитує канал Вісті.

"Він говорив мені: в підмосковній Тарасівці є кладовище біля старовинного цегляного храму, де він хрестився в православ'я після замаху на нього в червні 1994 року. Там поховані його родичі - тесть і теща. Він мріяв бути там похованим і одного разу про це мені сказав" , - сказав Рибкін.

Однак настоятель храму в Тарасівці отець Федір повідомив, що не хотів би, щоб бізнесмена поховали на церковному цвинтарі. "На території нашого храму поховані лише люди, які зробили щось важливе для приходу. Наприклад, був у нас в селищі скарбник, який робив великі пожертви і вів велику організаторську діяльність. Крім того, для поховання людини на території храму в будь-якому випадку потрібен дозвіл правлячого єпископа", - пояснив священик.

За його словами, після хрещення Березовський жодного разу не дав про себе знати. Священик, який хрестив Березовського, помер два роки тому, але з ним підприємець також не спілкувався.

Нагадаємо, тіло Березовського було виявлене в його будинку в місті Аскот недалеко від Лондона. Передбачається, що розтин, який допоможе встановити точну причину смерті бізнесмена, відбудеться 25 березня.

Британська поліція поки схиляється до того, що до смерті бізнесмена Бориса Березовського не причетні треті особи. Між тим, в блогах і ЗМІ активно формують припущення, що це було самогубство. В одному з останніх інтерв'ю підприємець скаржився, що не бачить сенсу в житті і хотів би повернутися в Росію. А газета Guardian з посиланням на слова колишнього заступника гендиректора компанії "Аерофлот" Миколи Глушкова сьогодні повідомила, що Березовського, можливо, задушили.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини