RU

Бенедикт XVI заявив, що не має наміру залишати церкву

24.02.2013, 15:55
Бенедикт XVI заявив, що не має наміру залишати церкву - Фото
Папа Римський Бенедикт XVI (фото - ЕРА)

Папа Бенедикт XVI, заявив в ході своєї останньої недільної проповіді, що завершує папське служіння, тому що його Господь закликає його "видертися на гору", передає Російська служба Бі-бі-сі.

За словами Бенедикта XVI, він не покидає церкву і має намір продовжити служити їй в манері, яка є більш належною його віку і силам: проводячи час у молитві та роздумах.

Послухати останню проповідь Бенедикта XVI на площі біля собору Св. Петра в неділю зібралися десятки тисяч людей.

За рішенням спеціального Комітету з безпеки МВС Італії, були прийняті особливі заходи з контролю та спостереження за всіма об'єктами, які вважаються проблемними. Для забезпечення безпеки до Ватикану направили близько двох тисяч співробітників правоохоронних органів та 300 представників служби Цивільної оборони. На дахах будівель поблизу площі святого Петра розмістилися снайпери.

Раніше папа Римський Бенедикт XVI оголосив, що покине престол 28 лютого за станом здоров'я. 16 квітня нинішнього року понтифіку виповниться 86 років. З історії папства відомо, що в останній раз понтифік оголошував про свою добровільне зречення майже 600 років тому.

Досьє на Бенедикта XVI

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини