RU

Бельгія про коронавірус: Наближається "цунамі", коли ми не зможемо контролювати ситуацію

19.10.2020, 18:40
Бельгія про коронавірус: Наближається
Франк Ванденбрук (фото – EPA)

Міністр охорони здоров'я Бельгії Франк Ванденбрук попередив, що незабаром країна може зіткнутися з "цунамі" захворювань на коронавірус, коли влада "більше не контролює того, що відбувається". Про це повідомляє BBC.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

У понеділок у Бельгії набрали чинності нові обмежувальні заходи – всі бари і ресторани закрито на чотири тижні. Жителям дозволено бачитися один з одним лише поза закритими приміщеннями. Влада закликає всіх, за можливості, працювати з дому.

Протягом наступного місяця з опівночі до 05:00 буде діяти комендантська година. Після 20:00 продаж алкоголю буде під забороною.

Ванденбрук охарактеризував ситуацію в столиці Брюсселі та на півдні країни як "найнебезпечнішу у всій Європі".

"В уряду є лише одне повідомлення для громадськості: захищайте себе, захищайте своїх близьких, щоб не зазнати зараження", – сказав він.

"Ситуація серйозна. Це гірше, ніж 18 березня, коли була оголошена ізоляція", – сказав прем'єр-міністр Бельгії Александер Де Кроо.

У Бельгії щодня реєструвалося 7 876 нових випадків інфікування протягом останніх семи днів, що на 79% більше, ніж на попередньому тижні. Минулого вівторка в країні був зареєстрований 12 051 випадок за 24 години – це найвищий денний показник від початку пандемії. Також збільшилася кількість госпіталізацій.

За даними Університету Джонса Гопкінса, загалом Бельгія посідає третє місце в світі за кількістю смертей, пов'язаних із Covid, на 100 000 населення, поступаючись лише Перу і Сан-Марино.

  • Україна посідає дев'яте місце в світі за кількістю померлих хворих від коронавірусу за добу. Вчора повідомлялося про 90 летальних випадків в Україні за добу. Також Україна знаходиться на 15 місці за добовою захворюваністю. Вчора повідомлялося про 5231 виявленого хворого.
  • 12 жовтня 500 вчених звернулися до президента  Володимира Зеленського з вимогою ввести в країні нові карантинні обмеження, щоб уникнути колапсу системи охорони здоров'я.
  • 15 жовтня в KSE заявили, що Україна рухається до найгіршого сценарію епідемії COVID-19 – до кінця року можуть померти до 20 000 людей.
  • 19 жовтня, кількість випадків інфікування коронавірусом у світі перевищила 40 млн. Понад мільйон хворих померли.
Вадим Ребрина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини