Бельгія стала рекордсменом за тривалістю політичної кризи

Бельгія стала рекордсменом за тривалістю політичної кризи - Фото
10.01.2011, 11:53

Бельгія стала своєрідним рекордсменом за тривалістю політичної кризи серед європейських країн. З моменту проведення парламентських виборів пройшло вже 210 днів, але уряд так і не було сформовано. Схожа ситуація була в королівстві і в 2007 році

Бельгія стала рекордсменом за тривалістю політичної кризи

Бельгія стала своєрідним рекордсменом за тривалістю політичної кризи серед європейських країн. З моменту проведення парламентських виборів пройшло вже 210 днів, але уряд так і не було сформовано.

Як повідомляє канал "Вести", основна причина кризи полягає в серйозних розбіжностях між фламандськими і валлонськими політиками. Схожа ситуація була в королівстві і в 2007 році. Тоді новий Кабінет Міністрів почав працювати лише через 6,5 місяців після голосування.

До Бельгії рекорд з тривалості процесу формування виконавчої влади утримувала Голландія. У 1977 році країна жила без уряду 208 днів.

Нагадаємо, в квітні уряд країни пішов у відставку через вихід з правлячої коаліції однієї з ключових партій - фламандських лібералів. Причина урядової кризи - розбіжності, що загострилися між фламандською і валлонською (франкоязичною) громадами Бельгії.


Популярне