RU

Батьки в Іспанії протестують проти домашніх завдань в школах

23.09.2016, 17:44
Батьки в Іспанії протестують проти домашніх завдань в школах - Фото
Фото: ЕРА
Іспанські батьки закликають до страйку на знак протесту проти надто великої кількості домашніх завдань, які задають їх дітям в школах і які вони змушені допомагати їм робити. Про це повідомляє The Local.

"Батьки, які приєднуються до страйку, будуть офіційно просити школи не встановлювати домашні завдання у вихідні дні листопада", - йдеться в заяві CEAPA, зонтичної організації, яка представляє 12 тисяч батьківських асоціацій по всій Іспанії.

Якщо школи продовжать задавати завдання, то батьки будуть посилати в школу своїх дітей з невиконаною домашньою роботою і поясненнями причин такого вчинку.

Видання зазначає, що кількість домашніх завдань залежить в Іспанії від регіональної влади в сфері освіти. Наприклад, в Мадриді дітям першого року навчання рекомендовано давати щодня завдань не більше ніж на 10 хвилин виконання, в кожний наступний рік цей час збільшується ще на 10 хвилин. Однак батьки скаржаться, що в дійсності дітям доводиться витрачати на виконання домашньої роботи набагато більше часу.

Недавнє опитування, проведене CEAPA, показало, що кожна п'ята дитина проводить 2,5 години в день за виконанням домашніх завдань. Більше 58% батьків заявили, що вчителі карають дітей за незавершену роботу.

Більшість опитаних батьків заявили, що діти витрачають занадто багато часу на виконання домашніх завдань. На думку батьків, таке навантаження негативно позначається на житті родини і залишає занадто мало часу дитині для відпочинку, захоплень і інших занять.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини