RU

Бакієв покинув Казахстан

19.04.2010, 16:55

Курманбек Бакієв покинув територію Казахстану. Про це у понеділок на брифінгу повідомив офіційний представник МЗС республіки Аскар Абдрахманов. Він додав, що напрям його вильоту невідомий.

Як передає канал "Вєсті", внаслідок масових акцій у Киргизстані з 6 по 8 квітня Президент К.Бакієв покинув Бішкек і разом з близькими виїхав у Джалал-Абадську область республіки. Там він говорив, що йому пропонують притулок Астана і Мінськ. Після невдалих спроб заручитися підтримкою населення на півдні країни К.Бакієв з дружиною і маленькими дітьми вилетів у місто Тараз. Звідси тимчасовому уряду Киргизстану була передана його заява про відставку з поста голови держави.

Ще в день відльоту К.Бакієва до Казахстану з'явилися повідомлення, що звідси, можливо, він вилетить до Туреччини. Але турецький МЗС заявив, що не має інформації про можливе прибуття К.Бакієва у республіку.

У минулу неділю про готовність прийняти К.Бакієва як законного главу держави заявив Президент Білорусі Олександр Лукашенко. "Для мене саме він на сьогоднішній день є Президентом країни. Якщо Бакієв почує мене і побажає прилетіти до нас хоч сьогодні, хоч завтра, ховати ми його у Білорусі не будемо. Він буде тут як найдорожчий на сьогоднішній день гість, як мій колега, як Президент Киргизстану", - сказав білоруський лідер.

Водночас незалежні спостерігачі не виключають, що К.Бакієв може повернутися до Киргизстану, де обстановка не стабілізувалася, і у колишнього Президента є прихильники, які заявляють, що він не складав президентські повноваження. "Курманбек Бакієв скоро буде в Киргизстані. Ви скоро у цьому пересвідчитеся. Він подзвонив нам і дав дозвіл поставити нового губернатора (Джалал-Абадської області) Файзуллу Рахманова", - заявив член штабу підтримки К.Бакієва, один з його племінників Замірбек Нуруєв.

Заворушення у Киргизстані: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини