RU

Більшість японців розучилися правильно писати ієрогліфи

21.09.2012, 09:29
Більшість японців розучилися правильно писати ієрогліфи - Фото
Фото: ЕРА
Більше 66% японців зізналися, що через постійне використання комп'ютерів і мобільних телефонів розучилися правильно писати ієрогліфи. Причому цей показник за останні 10 років зріс в Японії на 25%. Про це свідчать дані дослідження Управління культури, опубліковані сьогодні в японській пресі, - передає ІТАР-ТАРС.

Найгірше з правописом справи йдуть у японців у віці від 40 до 50 років - серед них в здатності правильно написати ієрогліфи від руки не впевнені 80%. У людей старше 60 років цей показник склав 55%, а у молодого покоління - 48%.

Зараз фахівці Управління культури ламають голову над тим, як зробити так, щоб діти, продовжуючи використовувати комп'ютери і телефони, не забували правопис.

Написання ієрогліфів - не єдина проблема. Кілька років тому в країні був справжній бум на навчальні посібники і довідники, присвячені тому, як правильно читати ієрогліфи. Проблема полягає в тому, що в різних випадках вони можуть вимовлятися по-різному. Книга з довгою назвою "Ієрогліфи, які здаються легкими для прочитання, але такими не є, і тому їх завжди читають з помилками", написана японцем Мунекадзу Дегуті, в 2009 році розійшлася тиражем в 600 тис. екземплярів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини