RU

Більше 8 млн. американців можуть позбавити будинків за іпотечні борги

05.12.2008, 11:13

Банк "Credit Suisse" підвищив прогноз кількості відчуження житла у позичальників-неплатників в США до 8,1 млн. з 6,5 млн. протягом найближчих чотирьох років, що відповідає 16% виданих іпотечних кредитів.

Як повідомляє "Reuters" із покликанням на дослідження банку, "важка рецесія, ймовірність якої все зростає, в поєднанні з падінням довір у житловому секторі, призводять до відчуження і зниження кредитних рейтингів позичальників, це може перетворити США у суспільство субстандартних позичальників".

Невиплати субстандартних іпотечних кредитів - тих, які видаються недостатньо платоспроможним позичальникам - призвели до кризи іпотечного кредитування в США, яка потім вилилася у глобальну фінансову кризу.

Зниженню кількості відчуження може сприяти рефінансування кредитів, але програми рефінансування поки малочисельні, сказано у дослідженні "Credit Suisse".

Глава ФРС США Бен Бернанке у четвер закликав вжити додаткових заходів для зменшення випадків відчуження житла у неплатників і запропонував низку таких заходів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини