RU

Білоруський парламент може визнати незалежність Абхазії та Південної Осетії

08.09.2008, 14:09

У Білорусі парламент може розглянути питання про визнання незалежності Абхазії та Південної Осетії. Про це заявив Президент Білорусі Олександр Лукашенко.

"Прийде час і ми розглянемо це питання. Розглянемо так, як у Росії, - в парламенті", - сказав О. Лукашенко, якого цитує ПРАЙМ-ТАСС. "У нас вибори за кілька днів (28 вересня - ред.). Прийде новий парламент, думаю, наші депутати звернуться до цього питання. Промовчати ми не маємо права", - додав білоруський Президент. Він також відзначив, що Білорусь вже тривалий час співпрацює із Абхазією та Південною Осетією.

При цьому Білорусь близько 10 років тому заблокувала у рамках СНД спробу Грузії "блокувати Абхазію і примусити її фактично відмовитися від претензій на незалежність". "Тоді в СНД цю резолюцію заблокував я. І на мене всі шишки полетіли. Але я прямо сказав, що Білорусь брати участі у цьому не буде. Тому що блокувати Абхазію - це знищити народ. Ми із цим погодитися не можемо, і ми будемо торгувати і співпрацювати із Абхазією", - сказав О. Лукашенко.

Детальніше про резонансні події >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини