RU

Білл Гейтс залишається найбагатшим американцем

22.09.2011, 08:26
Білл Гейтс залишається найбагатшим американцем - Фото
51aa0da951670e4f9e96758e8a59809a.jpg

Білл Гейтс залишається найбагатшим американцем
Американський журнал Forbes оприлюднив свій щорічний список 400 найбагатших людей США. Верхній рядок списку в 18-й раз поспіль займає засновник компанії Microsoft Білл Гейтс (на фото), статок якого оцінюється в $59 млрд., що на 5 млрд. перевищує торішній показник.

Як передає канал Вести, друге місце зайняв інвестор і співавтор багатьох благодійних проектів Білла Гейтса Уоррен Баффет. Він став єдиним представником першої двадцятки, чий статок за минулий рік зменшився. За рік інвестор втратив $6 млрд., і тепер його стан оцінюється в 39 млрд.

Замикає трійку самих заможних американців співзасновник і виконавчий директор корпорації Oracle Лоуренс Еллісон, на рахунку якого порядку $33 мільярдів.

Крім того, цього року вперше в "золоту десятку" потрапив відомий фінансист Джордж Сорос, зайнявши сьомий рядок списку зі станом близько $22 млрд.

Нагадаємо, раніше президент США Барак Обама запропонував Конгресу програму по скороченню дефіциту бюджету США сумарно на $3,6 трлн. за 10 років і, зокрема, підвищити ставку, по якій обкладаються податком доходи громадян понад $1 млн. у рік.

Для багатих американців пропонується ввести єдину ставку оподатковування доходів. Це означає, що їх інвестиційний дохід буде обкладатися по тій же ставці, що й зарплата. Зараз за рахунок пільг по доходах від інвестицій самі багаті американці (таких у країні близько 450 тис.) у середньому платять податки по більш низькій ставці, чому представники середнього класу.

Оскільки про цю проблему раніше говорив мільярдер Уоррен Баффет, пропозиція Обами охрестили Buffet Rule (Правило Баффета).


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини