RU

Білий дім вимагає від Кремля вивести війська з Грузії

19.08.2008, 11:29

Адміністрація Президента США вимагає, щоб російські війська негайно залишили територію Грузії. Про це заявив прес-спікер Білого дому Гордон Джондро.

За інформацією "Грузії Online", коментуючи цю вимогу, Г. Джондро нагадав, що Президент Російської Федерації Дмитро Медведєв ще в суботу підписав угоду про припинення вогню та виведення військ із Грузії.

Джордж Буш вважає, що Росія має дотримуватися угоди, вивести війська і припинити військову операцію. "Сполучені Штати продовжують моніторинг за діями Росії, обіцянки Москви мають бути виконані негайно", - наголосив Г. Джондро.

Нагадаємо, сьогодні відбувся обмін грузинських та російських полонених за принципом "всіх на всіх". За інформацією низки засобів масової інформації, сторони обмінялися полоненими в селі неподалік Тбілісі.

16 серпня Президент РФ Д. Медведєв підписав план урегулювання конфлікту, що складається з узгоджених раніше шести принципів. Президент Грузії Михайло Саакашвілі підписав угоду про припинення вогню в зоні грузинсько-осетинського конфлікту ввечері 15 серпня.

Детальніше про грузинсько-осетинський конфлікт >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини