RU

Австралія готова до обговорення військового втручання в Сирії

30.05.2012, 09:31
Австралія готова до обговорення військового втручання в Сирії - Фото
Фото: ЕРА
Влада Австралії заявила сьогодні, що готова до обговорення варіанту іноземного військового втручання в конфлікт у Сирії. При цьому, як зазначив австралійський міністр закордонних справ Боб Карр, необхідно усвідомлювати всі труднощі реалізації цього сценарію, перш за все з урахуванням позиції Росії і Китаю, що блокували резолюції із закликом до дій проти Дамаска, - передає радіо Свобода.

Напередодні президент Франції Франсуа Олланд заявив, що військове втручання в Сирії цілком можливо, якщо на те буде санкція ООН. Як Австралія, так і Франція, разом із ще рядом країн, серед яких США, Великобританія, Німеччина, Італія, Іспанія, Швейцарія, оголосили про висилку сирійських дипломатів - в знак протесту проти загибелі понад ста людей в сирійському населеному пункті Хоула минулого тижня.

Міжнародний посланник в Дамаску Кофі Аннан, який провів на цьому тижні переговори із сирійським президентом Башаром Асадом, заявив, що конфлікт в країні досяг "найвищої точки". Він закликав усі сторони протистояння покласти край кровопролиттю.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини