Авіаносець США просить допомоги: більше 100 військових заразилися коронавірусом

Авіаносець США просить допомоги: більше 100 військових заразилися коронавірусом - Фото
Авіаносець Теодор Рузвельт (Фото - EPA)
01.04.2020, 11:44

На борту авіаносця США "Теодор Рузвельт" вже більше 100 військових заразилися коронавірусом

Капітан авіаносця ВМФ США "Теодор Рузвельт" заявляє, що на борту більше 100 військових заразилися новим коронавірусом. Про це повідомляє San Francisco Chronicle.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Екіпаж авіаносця складається з 4000 чоловік, зараз борт знаходиться на стоянці біля острова Гуам. У жодного із заражених моряків поки немає серйозних симптомів захворювання, проте число інфікованих продовжує зростати.

"Військово-морські судна є ідеальним грунтом для поширення вірусів, тому що неможливо проводити соціальне дистанціювання через тісноту на борту", - говорить відставний адмірал Джеймс Ставрідіс, який упевнений, що ситуація погіршиться, оскільки не можна відправити всіх на берег: "Він (авіаносець - ред.) повний зброї, обладнання на мільярди доларів і ядерних реакторів".

Капітан авіаносця попросив у Міноборони США допомоги у вигляді надання ресурсів, що дозволяють ізолювати весь його екіпаж і уникнути можливих смертей у ситуації, яка "швидко погіршується". У Міноборони країни підтвердили, що отримали лист від капітана. Зараз Пентагон опрацьовує план евакуації військових з корабля.

  • 30 березня повідомлялося, що на авіаносці "Теодор Рузвельт" - більше 30 випадків зараження коронавірусом.

Читайте також: Коронавірус в Україні та світі: всі головні новини

Популярне