RU

Астрономи знайшли мільярди подібних до Землі планет

08.01.2013, 15:25
Астрономи знайшли мільярди подібних до Землі планет - Фото
Фото: ЕРА
На орбіті кожного шостого з вивчених небесних тіл є планети, за розміром відповідні Землі. Таким чином, за словами астрономів, загальна кількість "планет-двійників" Землі в Галактиці може скласти близько 17 мільярдів, - передає Російська служба Бі-бі-сі.

Автори роботи посилаються на результати дослідження, отримані при вивченні частині зірок Чумацького шляху космічним телескопом НАСА "Кеплер". Астрономи також повідомили про виявлення 461 нового можливого кандидата в двійники нашій планеті, довівши їх загальну кількість до 2,7 тисяч.

З моменту запуску телескопа в космос в 2009 році "Кеплер" досліджує певну частину неба, виробляючи моніторинг понад 150 тисяч зірок, які потрапляють у поле його зору. Він визначає зменшення в яскравості світіння зірки під час проходження планети перед її диском. Але це не дуже надійне вимірювання, оскільки світло може потьмяніти лише на частку відсотка, і до того ж не кожне тимчасове затемнення зірки може бути викликано планетою.

Згідно з результатами дослідження, близько 17% зірок мають на орбітах планети, складові до 1,25 розміру Землі з періодом обертання в 85 днів і менше, подібні Меркурію. Це означає, що кілткість планет, схожих за розміром із Землею, може становити щонайменше 17 мільярдів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини