Астронавт показав головну мечеть планети: фото з орбіти

22.08.2018, 13:16
Астронавт показав головну мечеть планети: фото з орбіти - Фото
Фото: hajjreporters.com

На знімку видно Мечеть аль-Харам у Мецці

Французький астронавт Європейського комічного агентства Тома Песке з нагоди початку ісламського свята Курбан-байрам показав, як виглядає з висоти 400 км місто Мекка. Фотографію було опубліковано в Instagram ESA.

"Багато мусульман цими днями зібралися в Мецці у фіналі хаджу - паломництва до міста, яке засняв на цьому фото з МКС Тома Песке", - йдеться в повідомленні.

У центрі знімка біла пляма - це головна і найбільша в світі мечеть, у внутрішньому дворі якої знаходиться Кааба.

Натисніть, щоб збільшити:

В Україні "свято жертвопринесення" - Курбан-байрам - в цьому році почали відзначати 21 серпня. Урочисті заходи триватимуть кілька днів. Ід аль-адха завершує хадж до Мекки. Це свято починається після того, як тисячі паломників побувають на горі Арафат і в долині Міна, де знаходиться головна святиня ісламу Кааба.

Мусульмани вірять, що пророку Ібрагіму уві сні з'явився Аллах, який вирішив випробувати його віру і закликав принести в жертву єдиного сина. Ібрахім покірно збирався виконати волю Всевишнього у Міні, але в останній момент Аллах явився йому ще раз: замість сина в жертву принесли барана.

Через жертвопринесення святкування Курбан-байраму в деяких країнах викликає негативне ставлення у людей, які побоюються, що споглядання смерті може негативно позначитися на психіці дітей, які це бачать.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииКогда дети молчат. Как выжить после изнасилования