Асад готовий піти з поста президента, якщо це врятує Сирію

03.07.2012, 13:28
Асад готовий піти з поста президента, якщо це врятує Сирію - Фото
Президент Сирії Башар Асад (фото - ЕРА)

Але остаточно питання про відставку повинен вирішувати виключно народ, вважає сирійський лідер

Президент Сирії Башар Асад готовий негайно залишити владу, але тільки при повній впевненості, що це призведе до повного врегулювання сирійської кризи. Про це він заявив в інтерв'ю турецькій газеті Джумхурієт, відповідаючи на питання про умови, за яких він погодився б подати у відставку.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, Асад уточнив: "Якби мій відхід означав спасіння моєї країни, я б жодного дня не залишався при владі".

Асад вважає, що питання про його відставку повинен вирішувати виключно народ - він став президентом не в корисливих цілях, а щоб служити своїй країні. "Якщо народ не хоче бачити мене при владі, то для вираження його волі є вибори. Якщо народ захоче, він відправить мене у відставку. Якби я тримався за президентське крісло в корисливих цілях, то виконував би вказівки американців, гнався за нафтодоларами і відмовився б від національних принципів", - сказав він, додавши, що вважає США ворожою для Сирії державою і не звертає уваги на вимогу Вашингтона подати у відставку, оскільки "США підтримують терористів".

Коментуючи підсумки суботньої конференції в Женеві, сирійський президент зазначив, що залишився задоволений її результатами, оскільки в підсумковому документі говориться, що долю Сирії повинен вирішувати сирійський народ.

"Ми не потерпимо будь-якого втручання в наші внутрішні справи. Мене порадували слова про те, що долю країни повинен вирішувати тільки сирійський народ", - сказав він.

Нагадаємо, в суботу, 30 червня, в Женеві країни - учасники міжнародної зустрічі по Сирії досягли домовленостей про створення перехідного сирійського  уряду, до якого увійдуть представники опозиції.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих