RU

Арабську принцесу звинувачують в тортурах

24.01.2013, 15:26
Арабську принцесу звинувачують в тортурах - Фото
Протести в Бахрейні (фото - ЕРА)
Принцесі Бахрейну Нуре бинт Ібрахім аль-Халіфа пред'явили звинувачення в тортурах ув'язнених, заарештованих в ході антиурядових акцій протесту навесні 2011 року.

Як повідомляє ВВС, 29-річна принцеса звинувачується в тортурах лікарів Хасана і Басема Дайфов, а також 21-річної Айат аль-Курмаз, яка була арештована за публічне читання віршів, що критикують представників правлячої сім'ї.

Поетеса стверджує, що її затримали на дев'ять днів, протягом яких вона піддавалася тортурам і побиттю. За словами дівчини, перед побиттям їй на очі надягали темну пов'язку, проте в один момент вона спала з лиця і поетеса побачила, що її била принцеса.

Принцеса Бахрейну аль-Халіфа працює в Управлінні по боротьбі з наркотиками Бахрейну. Вона заперечує всі висунуті звинувачення.

Королівство Бахрейн - найменша арабська держава, розташована в Перській затоці. Займає три відносно великих і безліч дрібних островів в 16-ти кілометрах на схід від берегів Саудівської Аравії і з'єднана із цією країною мостом. Держава надає свою територію для розміщення найбільшої авіабази США в Перській затоці.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини